1996 Yılında Kurulan Firmamız Profesyonel Kadrosu Ve Ekipmanları İle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetindedir. Yılların Birikimi Ve Sektördeki Konumumuzla,Yağtığı Tüm İşlerde Garantisini Ve Güvencesini Vererek Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Kendisine Hedef Edinen Özaltıniş Makina Ltd.Şti. Bundan Sonraki Faaliyetlerindede Edinmiş Olduğu İstikrarlı  Yapısından Taviz Vermeden Kalıcı Hizmetler Vermeye Devam Edecektir.

Her Türlü Paletli İş Makinalarının Komple Yürüyüş Takımlarını Alternetifli Marka Seçenekleri İle Stoklarımızda Bulundurup İmalat,İthalat,Revizyon Ve Tamirini Yapmaktayız. Yürüyüş Takımlarında Lider Olan Firmamız,Paletli Şase İmalatıda Yapmaktadır.

İmalatlarımızda İstenilen Ebat Ve Ölçülerde(3 Ton İle 80 Ton Arası ) Lastik Ve Demir Palet Olmak Üzere Garantili Ve Güvenilir Hizmetler
Sunmaktadır.

Firmamız 2.El Paletli Şaselerdede İstenilen Ölçü Ve Ebatlarda(3 Ton İle 80ton Arası)İmalatlar Yapmaktadır.Hedeflerimiz:

* Araştırma Ve Geliştirme
* Kalite
* Satış Sonrası Hizmet
* Planlama Ve Montaj

Misyon Ve Vizyonumuz

Sektörümüzde,Teknolojiyi Ve Güçlü İnsan Kaynağımızı En Verimli Şekilde Kullanarak Tüm Müşterilerimize Kaliteli Hizmet Sunmak,Mutluluğa Adanmış Hizmetlerimiz Ve Gücümüzle Fark Yaratmaktadır.

CATERPİLLER KOMATSU HITACHI HYUNDAI LİEBHERR JCB VOLVO SAMSUNG SUMITOMO ATLAS COPSO CASE NEWHOLLAND WİRTGEN İNGERSOLL RAND FRUKAWA TAMROCK VOGELE KOBELCOHİDR OMEK O&K KUBOTA CASEGRANDE DAEWOO DEMAC DOOSAN TAKEUCHI FIAT